BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 34.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
ACAR SPOR TES. PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-4
ESNAF SPOR

(H) BEDİRHAN GÜNGÖR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
ACAR SPOR TES. ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

2-3
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÜLTÜR SPOR

(H) DAMLA GÜL ŞAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
ACAR SPOR TES. YALOVA İDMANYURDU

7-0
ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

(H) OSMAN CANBULAT
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
ACAR SPOR TES. YALOVA GÜCÜ SPOR

-
KADIKÖY SPOR

(H) UFUK BİLER
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ACAR SPOR TES. ÇAĞLAR SPOR

-
KİRAZLI KÖYÜ SPOR

(H) SANEM ALTUNBAŞ
U17 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

1-7
S.Y. DOĞUŞ SPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) KAAN DUMAN
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
2.AMATÖR 25.05.2024
Cumartesi
19:00
AMATÖR 1 İDMANOCAĞI SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

(H) MEHMET YILDIZ
(Y) ABUZER ALACA
(Y) UFUK BİLER
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
U13 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 2 BAHÇELİEVLER SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) YUNUS BİTKEN
U13 25.05.2024
Cumartesi
12:30
AMATÖR 2 ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

-
NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

(H) KASIM AYDOĞAN
U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
AMATÖR 2 YILDIZLAR SPOR

-
ACAR SPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜ SPOR

2-1
KULLAR 1975 SPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 İZNİKSPOR

3-2
TUNÇSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) MEHMET YILDIZ
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) FEYYAZ ACAR
U13 25.05.2024
Cumartesi
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ S.Y. DOĞUŞ SPOR

10-0
KADIKÖY SPOR

(H) SEFA RIDVAN AYDIN
U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-1
YALOVA SPOR

(H) SEZER ARICI
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAŞKÖPRÜ SPOR

0-3
ATAKENT SPOR

(H) ABUZER ALACA
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
TUĞRUL ŞENER DOĞAN SPOR

3-0
ÇINARCIK FIRTINA SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) MUHAMMET ÖMÜR MERCAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
TUĞRUL ŞENER ATAKENT SPOR

-
KARTAL SPOR

(H) HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
TUĞRUL ŞENER NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

0-4
ACAR SPOR

(H) CEYHUN KALA
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
TUĞRUL ŞENER KARTALGÖZÜ SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) AHMET HAKAN KARTAL
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 1 YALOVA ÜNİVERSİTESİ

-
KOCADERE SPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) SEZER ARICI
(Y) KAAN DUMAN
(G) MURAT YILMAZ
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 1 KİRAZLI KÖYÜ SPOR

3-1
ÇAĞLAR SPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) KAAN DUMAN
(G) ENGİN KOCA
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

-
ÇOTANAKLAR SPOR

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ÖMER BAKİ
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(G) ENGİN KOCA
U13 26.05.2024
Pazar
11:00
AMATÖR 2 ÇINARCIK BELEDİYE SPOR

-
YEŞİLOVA SPOR

(H) OSMAN CANBULAT
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 2 PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-0
ORTABURUN SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) SEFA RIDVAN AYDIN
(Y) OSMAN CANBULAT
(G) SERKAN ŞAHİN
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 2 SAMANLI SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) SEZER ARICI
(Y) SEFA RIDVAN AYDIN
(G) MESUT KIRCIOĞLU
U13 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 2 DEMİR SPOR

-
YALOVA İDMANYURDU

(H) İRFAN DEMİR
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 26.05.2024
Pazar
13:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜSPOR

-
İZNİKSPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) SÜLEYMAN ÇARK
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
ARMUTLU SAHASI FISTIKLI GENÇLİK SPOR

4-2
TOKMAK SPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) HİLMİ TUNAHAN GÖKCE
(G) İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
U13 26.05.2024
Pazar
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ESENKÖY SPOR

-
ESNAF SPOR

(H) YUNUS BİTKEN
U17 26.05.2024
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) SAMET AKSU
(G) MUHARREM DAĞDEVİREN
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
TEŞVİKİYE ÇINARCIK FIRTINA SPOR

-
ARMUTLU BELEDİYE SPOR

(H) ABUZER ALACA
(Y) KADİR AKAY MENEKŞEOĞLU
(Y) YUNUS EMRE YAVUZ
(G) İBRAHİM MENGÜBETİ
U11 26.05.2024
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER S.Y. DOĞUŞ SPOR

-
AKKÖY SPOR

(H) HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 26.05.2024
Pazar
15:30
TUĞRUL ŞENER ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-2
YILDIZLAR SPOR

(H) ARDA ERKAN
U11 26.05.2024
Pazar
16:45
TUĞRUL ŞENER ESENKÖY SPOR

2-3
BAHÇELİEVLER SPOR

(H) MUSTAFA FURKAN ATİK
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
ACAR SPOR TES. PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-4
ESNAF SPOR

(H) BEDİRHAN GÜNGÖR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
ACAR SPOR TES. ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

2-3
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÜLTÜR SPOR

(H) DAMLA GÜL ŞAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
ACAR SPOR TES. YALOVA İDMANYURDU

7-0
ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

(H) OSMAN CANBULAT
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
ACAR SPOR TES. YALOVA GÜCÜ SPOR

-
KADIKÖY SPOR

(H) UFUK BİLER
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ACAR SPOR TES. ÇAĞLAR SPOR

-
KİRAZLI KÖYÜ SPOR

(H) SANEM ALTUNBAŞ
U17 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

1-7
S.Y. DOĞUŞ SPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) KAAN DUMAN
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
2.AMATÖR 25.05.2024
Cumartesi
19:00
AMATÖR 1 İDMANOCAĞI SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

(H) MEHMET YILDIZ
(Y) ABUZER ALACA
(Y) UFUK BİLER
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
U13 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 2 BAHÇELİEVLER SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) YUNUS BİTKEN
U13 25.05.2024
Cumartesi
12:30
AMATÖR 2 ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

-
NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

(H) KASIM AYDOĞAN
U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
AMATÖR 2 YILDIZLAR SPOR

-
ACAR SPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜ SPOR

2-1
KULLAR 1975 SPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 İZNİKSPOR

3-2
TUNÇSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) MEHMET YILDIZ
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) FEYYAZ ACAR
U13 25.05.2024
Cumartesi
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ S.Y. DOĞUŞ SPOR

10-0
KADIKÖY SPOR

(H) SEFA RIDVAN AYDIN
U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-1
YALOVA SPOR

(H) SEZER ARICI
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAŞKÖPRÜ SPOR

0-3
ATAKENT SPOR

(H) ABUZER ALACA
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
TUĞRUL ŞENER DOĞAN SPOR

3-0
ÇINARCIK FIRTINA SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) MUHAMMET ÖMÜR MERCAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
TUĞRUL ŞENER ATAKENT SPOR

-
KARTAL SPOR

(H) HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
TUĞRUL ŞENER NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

0-4
ACAR SPOR

(H) CEYHUN KALA
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
TUĞRUL ŞENER KARTALGÖZÜ SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) AHMET HAKAN KARTAL
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 1 YALOVA ÜNİVERSİTESİ

-
KOCADERE SPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) SEZER ARICI
(Y) KAAN DUMAN
(G) MURAT YILMAZ
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 1 KİRAZLI KÖYÜ SPOR

3-1
ÇAĞLAR SPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) KAAN DUMAN
(G) ENGİN KOCA
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

-
ÇOTANAKLAR SPOR

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ÖMER BAKİ
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(G) ENGİN KOCA
U13 26.05.2024
Pazar
11:00
AMATÖR 2 ÇINARCIK BELEDİYE SPOR

-
YEŞİLOVA SPOR

(H) OSMAN CANBULAT
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 2 PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-0
ORTABURUN SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) SEFA RIDVAN AYDIN
(Y) OSMAN CANBULAT
(G) SERKAN ŞAHİN
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 2 SAMANLI SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) SEZER ARICI
(Y) SEFA RIDVAN AYDIN
(G) MESUT KIRCIOĞLU
U13 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 2 DEMİR SPOR

-
YALOVA İDMANYURDU

(H) İRFAN DEMİR
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 26.05.2024
Pazar
13:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜSPOR

-
İZNİKSPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) SÜLEYMAN ÇARK
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
ARMUTLU SAHASI FISTIKLI GENÇLİK SPOR

4-2
TOKMAK SPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) HİLMİ TUNAHAN GÖKCE
(G) İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
U13 26.05.2024
Pazar
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ESENKÖY SPOR

-
ESNAF SPOR

(H) YUNUS BİTKEN
U17 26.05.2024
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) SAMET AKSU
(G) MUHARREM DAĞDEVİREN
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
TEŞVİKİYE ÇINARCIK FIRTINA SPOR

-
ARMUTLU BELEDİYE SPOR

(H) ABUZER ALACA
(Y) KADİR AKAY MENEKŞEOĞLU
(Y) YUNUS EMRE YAVUZ
(G) İBRAHİM MENGÜBETİ
U11 26.05.2024
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER S.Y. DOĞUŞ SPOR

-
AKKÖY SPOR

(H) HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 26.05.2024
Pazar
15:30
TUĞRUL ŞENER ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-2
YILDIZLAR SPOR

(H) ARDA ERKAN
U11 26.05.2024
Pazar
16:45
TUĞRUL ŞENER ESENKÖY SPOR

2-3
BAHÇELİEVLER SPOR

(H) MUSTAFA FURKAN ATİK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜ SPOR

2-1
KULLAR 1975 SPOR

BATUHAN KÖSEM
MESUT BİNGÖL
GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
ALİ OSMAN ŞENTÜRK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25.05.2024
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 İZNİKSPOR

3-2
TUNÇSPOR

BATUHAN AKKUŞ
MEHMET YILDIZ
ERDEM SIRMACI
FEYYAZ ACAR
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 26.05.2024
Pazar
13:00
AMATÖR SAHA 1 BEYLİKDÜZÜSPOR

-
İZNİKSPOR

MUHAMMED BURAK TUFAN
BATUHAN AKKUŞ
ERDEM SIRMACI
SÜLEYMAN ÇARK
2.AMATÖR LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

-
ÇOTANAKLAR SPOR

OĞUZ KAAN AKÇAN
ÖMER BAKİ
HÜSEYİN CAN DEMİREL
ENGİN KOCA
2.AMATÖR LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 25.05.2024
Cumartesi
19:00
AMATÖR 1 İDMANOCAĞI SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

MEHMET YILDIZ
ABUZER ALACA
UFUK BİLER
ÖMER FARUK KÖSEM
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 1 YALOVA ÜNİVERSİTESİ

-
KOCADERE SPOR

ERDEM SIRMACI
SEZER ARICI
KAAN DUMAN
MURAT YILMAZ
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 1 KİRAZLI KÖYÜ SPOR

3-1
ÇAĞLAR SPOR

ABDULLAH ÇALAR
OĞUZ KAAN AKÇAN
KAAN DUMAN
ENGİN KOCA
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
AMATÖR 2 PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-0
ORTABURUN SPOR

Bu Maça Gitmedi

BATUHAN AKKUŞ
SEFA RIDVAN AYDIN
OSMAN CANBULAT
SERKAN ŞAHİN
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
AMATÖR 2 SAMANLI SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

İRFAN DEMİR
SEZER ARICI
SEFA RIDVAN AYDIN
MESUT KIRCIOĞLU
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
15:30
ARMUTLU SAHASI FISTIKLI GENÇLİK SPOR

4-2
TOKMAK SPOR

BATUHAN KÖSEM
MESUT BİNGÖL
HİLMİ TUNAHAN GÖKCE
İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
2.AMATÖR 26.05.2024
Pazar
17:30
TEŞVİKİYE ÇINARCIK FIRTINA SPOR

-
ARMUTLU BELEDİYE SPOR

ABUZER ALACA
KADİR AKAY MENEKŞEOĞLU
YUNUS EMRE YAVUZ
İBRAHİM MENGÜBETİ
U17 LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 1 KARTAL SPOR

1-7
S.Y. DOĞUŞ SPOR

GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
MESUT BİNGÖL
KAAN DUMAN
HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
U17 26.05.2024
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

RAMAZAN KARAHASAN
HÜSEYİN CAN DEMİREL
SAMET AKSU
MUHARREM DAĞDEVİREN
U13 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 25.05.2024
Cumartesi
11:00
AMATÖR 2 BAHÇELİEVLER SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

YUNUS BİTKEN
U13 25.05.2024
Cumartesi
12:30
AMATÖR 2 ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

-
NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

KASIM AYDOĞAN
U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
AMATÖR 2 YILDIZLAR SPOR

-
ACAR SPOR

RAMAZAN KARAHASAN
U13 25.05.2024
Cumartesi
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ S.Y. DOĞUŞ SPOR

10-0
KADIKÖY SPOR

SEFA RIDVAN AYDIN
U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-1
YALOVA SPOR

SEZER ARICI
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAŞKÖPRÜ SPOR

0-3
ATAKENT SPOR

ABUZER ALACA
U13 26.05.2024
Pazar
11:00
AMATÖR 2 ÇINARCIK BELEDİYE SPOR

-
YEŞİLOVA SPOR

OSMAN CANBULAT
U13 26.05.2024
Pazar
19:30
AMATÖR 2 DEMİR SPOR

-
YALOVA İDMANYURDU

İRFAN DEMİR
U13 26.05.2024
Pazar
14:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ESENKÖY SPOR

-
ESNAF SPOR

YUNUS BİTKEN
U11 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
ACAR SPOR TES. PAŞAKENT 77 ŞAHİN SPOR

3-4
ESNAF SPOR

BEDİRHAN GÜNGÖR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
ACAR SPOR TES. ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜR SPOR

2-3
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÜLTÜR SPOR

DAMLA GÜL ŞAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
ACAR SPOR TES. YALOVA İDMANYURDU

7-0
ARMUTLU KÜLTÜR SPOR

OSMAN CANBULAT
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
ACAR SPOR TES. YALOVA GÜCÜ SPOR

-
KADIKÖY SPOR

UFUK BİLER
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ACAR SPOR TES. ÇAĞLAR SPOR

-
KİRAZLI KÖYÜ SPOR

SANEM ALTUNBAŞ
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:00
TUĞRUL ŞENER DOĞAN SPOR

3-0
ÇINARCIK FIRTINA SPOR

Bu Maça Gitmedi

MUHAMMET ÖMÜR MERCAN
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:15
TUĞRUL ŞENER ATAKENT SPOR

-
KARTAL SPOR

HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:30
TUĞRUL ŞENER NEGMAR TAVŞANLI BLD. SPOR

0-4
ACAR SPOR

CEYHUN KALA
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:45
TUĞRUL ŞENER KARTALGÖZÜ SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

AHMET HAKAN KARTAL
U11 26.05.2024
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER S.Y. DOĞUŞ SPOR

-
AKKÖY SPOR

HAMDULLAH GÜZELSÖZ
U11 26.05.2024
Pazar
15:30
TUĞRUL ŞENER ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR

0-2
YILDIZLAR SPOR

ARDA ERKAN
U11 26.05.2024
Pazar
16:45
TUĞRUL ŞENER ESENKÖY SPOR

2-3
BAHÇELİEVLER SPOR

MUSTAFA FURKAN ATİK