BÜLTENLER
SEZON :
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 7.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 18 25.11.2022
Cuma
19:00
AMATÖR SAHA 1 YEŞİLOVASPOR

0-4
YALOVA İDMANYURDU

(H) AHMET AYDIN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) SERKAN ŞAHİN
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
COŞKUNSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) SÜLEYMAN ÇARK
U 18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) HAŞİM TAN
U 18 26.11.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

2-2
ESENKÖYSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇINARCIK BELEDİYESPOR

2-0
SAFRANSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN YAMAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
U14 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ESENKÖY SAHASI ESENKÖYSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) ABUZER ALACA
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ESENKÖY SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) ABUZER ALACA
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
U 18 26.11.2022
Cumartesi
12:00
KADIKÖY SAHASI KADIKÖYSPOR

1-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN KARA
(Y) SENCER ÇOLAK
(G) ERDAL TEMEL
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
14:30
TERMAL SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-3
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(G) FIRAT KIZIL
U16 26.11.2022
Cumartesi
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

1-3
DOĞANSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
U14 26.11.2022
Cumartesi
12:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YALOVA İDMANYURDU

4-2
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) UĞUR AKALP
U14 26.11.2022
Cumartesi
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

1-1
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 26.11.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI DOĞANSPOR

8-1
COŞKUNSPOR

(H) AHMET AYDIN
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

6-0
KOCADERESPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) AHMET YAŞA
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) ERDAL TEMEL
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SULTANİYESPOR

2-4
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ABUZER ALACA
(Y) AHMET YAŞA
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ESENKÖYSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(G) KADEM ELMAOGLU
U16 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) MELİH TAN
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
U16 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 2 ACARSPOR

9-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
U 18 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

-
YALOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
U16 27.11.2022
Pazar
14:00
ARMUTLU SAHASI ARMUTLU BELEDİYESPOR

3-1
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) HAKAN KARA
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SUGÖREN SAHASI SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
HERSEKSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) ERDAL İLA
U16 27.11.2022
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-4
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
U14 27.11.2022
Pazar
12:30
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
ACARSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
KURTKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
(G) KADEM ELMAOGLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
SOĞUCAKSPOR

(H) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) ŞEVVAL İNCE
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK FIRTINASPOR

3-4
DOĞANSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) BATUHAN KÖSEM
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) CAFER BAHADIR
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

6-2
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ENGİN KOCA
U14 27.11.2022
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) SENCER ÇOLAK
S.AMATÖR 28.11.2022
Pazartesi
19:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) BURAK DEMİREL
(G) ADİL KILIÇKIRAN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 18 25.11.2022
Cuma
19:00
AMATÖR SAHA 1 YEŞİLOVASPOR

0-4
YALOVA İDMANYURDU

(H) AHMET AYDIN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) SERKAN ŞAHİN
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
COŞKUNSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) SÜLEYMAN ÇARK
U 18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) HAŞİM TAN
U 18 26.11.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

2-2
ESENKÖYSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇINARCIK BELEDİYESPOR

2-0
SAFRANSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN YAMAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
U14 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ESENKÖY SAHASI ESENKÖYSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) ABUZER ALACA
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ESENKÖY SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) ABUZER ALACA
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
U 18 26.11.2022
Cumartesi
12:00
KADIKÖY SAHASI KADIKÖYSPOR

1-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN KARA
(Y) SENCER ÇOLAK
(G) ERDAL TEMEL
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
14:30
TERMAL SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-3
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(G) FIRAT KIZIL
U16 26.11.2022
Cumartesi
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

1-3
DOĞANSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
U14 26.11.2022
Cumartesi
12:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YALOVA İDMANYURDU

4-2
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) UĞUR AKALP
U14 26.11.2022
Cumartesi
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

1-1
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 26.11.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI DOĞANSPOR

8-1
COŞKUNSPOR

(H) AHMET AYDIN
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

6-0
KOCADERESPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) AHMET YAŞA
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) ERDAL TEMEL
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SULTANİYESPOR

2-4
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ABUZER ALACA
(Y) AHMET YAŞA
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ESENKÖYSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(G) KADEM ELMAOGLU
U16 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) MELİH TAN
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
U16 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 2 ACARSPOR

9-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
U 18 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

-
YALOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
U16 27.11.2022
Pazar
14:00
ARMUTLU SAHASI ARMUTLU BELEDİYESPOR

3-1
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) HAKAN KARA
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SUGÖREN SAHASI SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
HERSEKSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) ERDAL İLA
U16 27.11.2022
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-4
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
U14 27.11.2022
Pazar
12:30
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
ACARSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
KURTKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
(G) KADEM ELMAOGLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
SOĞUCAKSPOR

(H) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) ŞEVVAL İNCE
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK FIRTINASPOR

3-4
DOĞANSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) BATUHAN KÖSEM
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) CAFER BAHADIR
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

6-2
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ENGİN KOCA
U14 27.11.2022
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) SENCER ÇOLAK
S.AMATÖR 28.11.2022
Pazartesi
19:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) BURAK DEMİREL
(G) ADİL KILIÇKIRAN
S.AMATÖR LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇINARCIK BELEDİYESPOR

2-0
SAFRANSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN YAMAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
14:30
TERMAL SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-3
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(G) FIRAT KIZIL
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ESENKÖYSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(G) KADEM ELMAOGLU
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SUGÖREN SAHASI SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
HERSEKSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) ERDAL İLA
S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

6-2
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ENGİN KOCA
S.AMATÖR 28.11.2022
Pazartesi
19:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) İRFAN DEMİR
(Y) BURAK DEMİREL
(G) ADİL KILIÇKIRAN
1.AMATÖR LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
COŞKUNSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) SÜLEYMAN ÇARK
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ESENKÖY SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) ABUZER ALACA
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

6-0
KOCADERESPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) AHMET YAŞA
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) ERDAL TEMEL
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SULTANİYESPOR

2-4
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ABUZER ALACA
(Y) AHMET YAŞA
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
KURTKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
(G) KADEM ELMAOGLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
14:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
SOĞUCAKSPOR

(H) AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRK
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) ŞEVVAL İNCE
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK FIRTINASPOR

3-4
DOĞANSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) BATUHAN KÖSEM
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) CAFER BAHADIR
U 18 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 18 25.11.2022
Cuma
19:00
AMATÖR SAHA 1 YEŞİLOVASPOR

0-4
YALOVA İDMANYURDU

(H) AHMET AYDIN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) SERKAN ŞAHİN
U 18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
(G) HAŞİM TAN
U 18 26.11.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

2-2
ESENKÖYSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
(G) HAKAN KARAİBRAHİMOĞLU
U 18 26.11.2022
Cumartesi
12:00
KADIKÖY SAHASI KADIKÖYSPOR

1-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN KARA
(Y) SENCER ÇOLAK
(G) ERDAL TEMEL
U 18 27.11.2022
Pazar
18:30
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

-
YALOVASPOR

(H) MUHAMMED BURAK TUFAN
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) MESUT BİNGÖL
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
U16 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 26.11.2022
Cumartesi
12:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

1-3
DOĞANSPOR

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) ŞEVVAL İNCE
(Y) BURAK ASLANHAN
U16 27.11.2022
Pazar
13:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) MELİH TAN
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
U16 27.11.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 2 ACARSPOR

9-0
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
U16 27.11.2022
Pazar
14:00
ARMUTLU SAHASI ARMUTLU BELEDİYESPOR

3-1
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) HAKAN KARA
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
U16 27.11.2022
Pazar
12:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

0-4
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) BURAK KUYUMCU
(Y) VELAT EVRAN
U14 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ESENKÖY SAHASI ESENKÖYSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) ABUZER ALACA
U14 26.11.2022
Cumartesi
12:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YALOVA İDMANYURDU

4-2
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) UĞUR AKALP
U14 26.11.2022
Cumartesi
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

1-1
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 26.11.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI DOĞANSPOR

8-1
COŞKUNSPOR

(H) AHMET AYDIN
U14 27.11.2022
Pazar
12:30
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
ACARSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
U14 27.11.2022
Pazar
14:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) SENCER ÇOLAK